2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE

Table of contents

 

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****DICKSON KALUNGI****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Laws Tumusiime Mwije, ****DICKSON KALUNGI****
BSAF II
BSAF2115 Corporate and Business Law II
IMS103
BBA I
1BBA1104 Principles of Management
IMS103
Hannington Gumisiriza, ****DICKSON KALUNGI****
BS BIOLOGICAL II, BS-CHEM MATHS II
CHE2112 Chemical Thermodynamics
S211
Ruth Nyiramaharo, ****DICKSON KALUNGI****
BSAF I
BSAF1106 Principles and Practice of Procurement
MCH 1
Novatus Nyemara, ****DICKSON KALUNGI****, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BSP II, BNS II, MLS II, MLC II
PSY2111 Health Psychology I
MCH2
****DICKSON KALUNGI****, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****, ****MOREEN KEMIREMBE****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****ROGERS MWAVU****, ****KAWUMA SIMON****, ****JULIET TUMUSIIME****
MBR I, BNS I, MLS I, PHA I, BNC I, PHS I, BSP I, MLC I
DVS1106 Introduction to Political Economy
PAT LAB
Tushabomwe Kazooba, ****DICKSON KALUNGI****
BAF III
BSAF3129 Investigative Auditing
ROOM 2
Bernard Kakuhikire, ****DICKSON KALUNGI****
BSAF II
BSAF2118 Business Ethics and Values
ROOM 2
Perez Mujuni, ****DICKSON KALUNGI****
BBA I, BPSM I
1BBA1101 Quantitative Methods
ROOM 2
Nsambu Kijjambu Frederick, ****DICKSON KALUNGI****
BSAF II
BSAF2114 Taxation I
MCH 1
Florah Kobusingye, ****DICKSON KALUNGI****
BPSM I, BBA I
1BBA1105 Principles of ICT
ROOM 2
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 BSAF I
1BBA1102 Business Communication Skills
MCH2
Patience Asingwire, ****DICKSON KALUNGI****
BBA II
1BBA2104 Entrepreneurship
MCH2
Daniel W. Atwine, ****DICKSON KALUNGI****
BBA II
1BBA2101 Intermediate Accounting
ROOM 2
Baguma John M Kule, ****DICKSON KALUNGI****
BSAF I
BSAF1101 Financial Accounting I
ROOM 2
Specioza Twinamasiko, ****DICKSON KALUNGI****, ****MOREEN KEMIREMBE****
BBA II, BSAF II, BPSM II
DVS2105 Political Economy of Uganda
ROOM 2
Jonans Tusiimire, ****DICKSON KALUNGI****
PHS II, PHA III
BPS2114 / PHC3102 Pharmaceutical Chemistry I
IMS102
Sarah Nabachwa, ****DICKSON KALUNGI****
BSAF I
BSAF1105 Principles and Practice of Marketing
ROOM 2
John Bosco Nsengiyumva, ****DICKSON KALUNGI****
BSAF II
BSAF2116 Real Estate Finance
ROOM 2
Perez Mujuni, ****DICKSON KALUNGI****
BSAF I
BSAF1103 Ecomometrics
MCH 1
Ronald Twongyirwe, ****DICKSON KALUNGI****
BSAL II
BALFP2102 Rangeland Management
ROOM 5
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Charles Muchunguzi, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BPCD I, BGWH I, BSAL I
BPCD1102 Introduction to Interdisciplinary Studies
ROOM 2
Babi David kamusaala, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BSAF I, BPSM I
1BBA1104 Principles of Management
ROOM 2
Moreen Kabarungi, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BIT I
BIT1112 Business Communication and Writing Skills
IMS102
Geoffrey Kahangane, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BBA I, BPSM I
1BBA1103 Principles of Business Economics
MCH2
Novatus Nyemara, ****DICKSON KALUNGI****, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BSP II, BNS II, MLS II, MLC II
PSY2111 Health Psychology I
MCH2
****DICKSON KALUNGI****, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****, ****MOREEN KEMIREMBE****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****ROGERS MWAVU****, ****KAWUMA SIMON****, ****JULIET TUMUSIIME****
MBR I, BNS I, MLS I, PHA I, BNC I, PHS I, BSP I, MLC I
DVS1106 Introduction to Political Economy
PAT LAB
Pius Ariho, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BIT I
BIT1115 Mathematics for Information Technology
S310
Kenneth Baguma, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BIT I
BIT1113 Introduction to Information Technology
MCH 1
Gloria Munguci, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BIT I
BIT11011 Fundamentals of Information Systems
S310
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Diana Kabarangira, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BBA I, BPSM I
1BBA1102 Business Communication Skills
MCH 1
Sudi Balimuttajjo, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BS-CHEM MATHS II, BS-PHYSICAL II
EDU2113 Subject Teaching Methods I (Mathematics)
S211
Geoffrey Kahangane, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
SUSTAINABLE RURAL DEVELOPMENT
BPCD3103 Rural economics
IMS102
Antonia Kamate, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
MLS I, PHS I, BSP I, BNC I, MLC I
COM1111 Communication Skills
MCH 1
Adrian Mwesigye, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BS BIOLOGICAL II
EDU2116 Subject Teaching Method IV (Biology)
S210
Aryatwijuka Wilbroad, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BPSM I
BPSCM1102 Procurement & Supply Chain Theory and Practice
MCH 1
Allan Kumakech, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BSAL II
BALFP2101 Farm systems and structures
ROOM 5
Hanifah Nantongo, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****
BNC II, BNS IV
NSG4123 Ethics and Professionalism
MCH2
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****MOREEN KEMIREMBE****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Grace Nambozi, ****MOREEN KEMIREMBE****
BNS I, BNC I
NSG1111 Introduction to Nursing
IMSG04
Nabulo Hariet, ****MOREEN KEMIREMBE****
BNS I
NSG1112 Clinical Nursing Skills
IMSG03
Valence Ngabo, ****MOREEN KEMIREMBE****
BPCD I
BPCD1105 Quantitative Techniques
MCH2
Raymond Atwine, ****ROGERS MWAVU****, ****MOREEN KEMIREMBE****
MLS II, BSP II, BNS II, MLC II
PAT2111 General Pathology I
PAT LAB
Evarist Nabaasa, ****MOREEN KEMIREMBE****
BCS I
CSC1102 Introduction to Computer Programming
ICS LAB I
****DICKSON KALUNGI****, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****, ****MOREEN KEMIREMBE****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****ROGERS MWAVU****, ****KAWUMA SIMON****, ****JULIET TUMUSIIME****
MBR I, BNS I, MLS I, PHA I, BNC I, PHS I, BSP I, MLC I
DVS1106 Introduction to Political Economy
PAT LAB
Raymond Atwine, ****MOREEN KEMIREMBE****, ****KAWUMA SIMON****
BNS II, MLS II, MLC II, BSP II
PAT2111 General Pathology I PRACTICAL
PAT LAB
Pius Ariho, ****MOREEN KEMIREMBE****
BCS I
MTH1112 Calculus 1
ICS LAB I
Penlope Yaguma, ****MOREEN KEMIREMBE****
BCE III
BCE3126 Applied Analog electronics
DS LAB IV
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Julius B. Lejju, ****MOREEN KEMIREMBE****
BS BIOLOGICAL II
BIO2112 Plant Physiology
S211
Eunice A. Olet, ****MOREEN KEMIREMBE****
BS BIOLOGICAL II
BIO2111 Plant Taxonomy, Diversity & Evolution
S311
PHS II
BPS2111 Good Laboratory Practice and Biosafty
Pharmacy L2
Martin Ngobye, ****MOREEN KEMIREMBE****
BCS I
CSC1113 Digital Logic
ICS LAB III
Nabulo Hariet, ****MOREEN KEMIREMBE****
BNS I
NSG1112 Clinical Nursing Skills
IMSG03
Specioza Twinamasiko, ****DICKSON KALUNGI****, ****MOREEN KEMIREMBE****
BBA II, BSAF II, BPSM II
DVS2105 Political Economy of Uganda
ROOM 2
Ruth Nakato, ****MOREEN KEMIREMBE****
BCS I
CSC1114 Communication Skills
ICS LAB II
Clementia Neema Murembe, ****MOREEN KEMIREMBE****
BGWH I
GWH1105 Evolution of Gender. Concepts and Theories
IITR PGR
Naster Tumwebembeire, ****MOREEN KEMIREMBE****
ACCOUNTING, FINANCE
1BBA3103 Cost Accounting
MCH 1
Godwin Robert, ****MOREEN KEMIREMBE****
BCS I
MTH1111 Discrete Mathematics
ICS LAB I
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****KAWUMA SIMON****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Joel Bazira, ****KAWUMA SIMON****
PHA II, MBR II, BNS II, PHS II
MCB2111 Microbiology I THEORY
PLT
Simon Kawuma, ****KAWUMA SIMON****
BCE III
BCE3124 Embedded systems design
ICS LAB II
PHA II
PHS2111 Physiology III
PLT
Ronald Kamoga, ****KAWUMA SIMON****
PHA I, PHS I, MLS I, BNS I, MLC I
ANA1115 Systemic Anatomy I
PLT
****DICKSON KALUNGI****, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****, ****MOREEN KEMIREMBE****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****ROGERS MWAVU****, ****KAWUMA SIMON****, ****JULIET TUMUSIIME****
MBR I, BNS I, MLS I, PHA I, BNC I, PHS I, BSP I, MLC I
DVS1106 Introduction to Political Economy
PAT LAB
Raymond Atwine, ****MOREEN KEMIREMBE****, ****KAWUMA SIMON****
BNS II, MLS II, MLC II, BSP II
PAT2111 General Pathology I PRACTICAL
PAT LAB
Hanifah Nantongo, ****KAWUMA SIMON****
BNC II, BNS IV
NSG4118 Nursing Education
MLT
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Elias Oyesigye, ****KAWUMA SIMON****
BSAL II
BALFP2104 Crop Pests and Diseases
ROOM 5
Deusdedit Tusubira, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****KAWUMA SIMON****
MBR II, PHA II
BCH2112 Hormones and Nutrition
MCH 1
Naster Tumwebembeire, ****KAWUMA SIMON****
BBA III
1BBA3105 Income Taxation
MLT
****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****KAWUMA SIMON****, ****ROGERS MWAVU****
MBR III, PHA III, BNS III, MLS III, PHS III, BNC II, MLC II
PHA3101 Chemotherapy,Cytotoxic agents and Immunopharmacology VIVA
Pharmacology Offices
MBR II, PHA II, BNS II, PHS II
MCB2111 Microbiology I PRACTICAL
PAT LAB
Duncan Sesaazi, ****KAWUMA SIMON****
PHS II, PHA III
BPS2113 Non-Insrumental Methods of Analysis / PHC3101 Pharmaceutical Analysis
IMS103
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****DR. KAGGWA FRED****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Rosemary Namayanja, ****DR. KAGGWA FRED****
MBR I, BSP I
PHS1111 Physiology I
PAT LAB
Fred Kaggwa, ****DR. KAGGWA FRED****
BCS III
CSC3104 Computer Networks and Security
ICS LAB I
Rosemary Namayanja, ****DR. KAGGWA FRED****
MBR II, BSP II
PHS2111 Physiology III
MCH 1
Deusdedit Tusubira, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****DR. KAGGWA FRED****
MBR II, PHA II
BCH2111 Metabolism and Metabolic Disorders II
S403
Peter A. Kalubi, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****DR. KAGGWA FRED****
AB- MED/PCH
PCH3101 Paediatrics and Child Health Theory I
S311
****DICKSON KALUNGI****, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****, ****MOREEN KEMIREMBE****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****ROGERS MWAVU****, ****KAWUMA SIMON****, ****JULIET TUMUSIIME****
MBR I, BNS I, MLS I, PHA I, BNC I, PHS I, BSP I, MLC I
DVS1106 Introduction to Political Economy
PAT LAB
Fred Bagenda, ****DR. KAGGWA FRED****
MBR IV, BNS IV, BNC II
CMH4102 Maternal and Child Health
PLT
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 E Turyakira, ****DR. KAGGWA FRED****, ****ROGERS MWAVU****
MBR I, MLS I, BNS I, MLC I
CMH1111 Biostatistics and Demography
ROOM 2
****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****KAWUMA SIMON****, ****ROGERS MWAVU****
MBR III, PHA III, BNS III, MLS III, PHS III, BNC II, MLC II
PHA3101 Chemotherapy,Cytotoxic agents and Immunopharmacology VIVA
Pharmacology Offices
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****ROGERS MWAVU****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 David Bamutura, ****ROGERS MWAVU****
BCS III
CSC3101 Automata, Complexity and Computability
ICS LAB II
MBR II
PHA2111 Basic Pharmacology
MCH 1
Michael Kakaire, ****ROGERS MWAVU****
MLS II
MLS2115 Parasitology and Practical I
IMSG01
Raymond Atwine, ****ROGERS MWAVU****, ****MOREEN KEMIREMBE****
MLS II, BSP II, BNS II, MLC II
PAT2111 General Pathology I
PAT LAB
Herman Kazibwe, ****ROGERS MWAVU****
MBR IV, BNS IV, BNC II
REM4101 Rehabilitation Medicine
S403
****DICKSON KALUNGI****, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****, ****MOREEN KEMIREMBE****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****ROGERS MWAVU****, ****KAWUMA SIMON****, ****JULIET TUMUSIIME****
MBR I, BNS I, MLS I, PHA I, BNC I, PHS I, BSP I, MLC I
DVS1106 Introduction to Political Economy
PAT LAB
BNS III, BNC I
NSG3109 Medical Nursing
Postgraduate Room 1
BNC II, BNS III
NSG3113 Paediatric Nursing I PRACTICAL
IMSG03
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Rita K. Naggayi, ****ROGERS MWAVU****
SUSTAINABLE RURAL DEVELOPMENT
BPCD3104 Rural Livelihoods and Poverty Analysis
PLT
E Turyakira, ****DR. KAGGWA FRED****, ****ROGERS MWAVU****
MBR I, MLS I, BNS I, MLC I
CMH1111 Biostatistics and Demography
ROOM 2
Immaculate Tumuhimbise, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****ROGERS MWAVU****, ****KIMERA RICHARD****, ****DEBORA NATUMANYA****
MBR II, BNS II, BSP II, MLC II, BNC II, MLS II, PHA II, PHS II
DVS2105 Political Economy of Uganda
PLT
****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****KAWUMA SIMON****, ****ROGERS MWAVU****
MBR III, PHA III, BNS III, MLS III, PHS III, BNC II, MLC II
PHA3101 Chemotherapy,Cytotoxic agents and Immunopharmacology VIVA
Pharmacology Offices
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****KIMERA RICHARD****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Martin Amanya, ****KIMERA RICHARD****, ****AMBROSE IZARA****
MLS II, MLC II, PHS II, BNC I
PHA2111 Basic Pharmacology
PLT
MLC II, BNC II, MLS III, PHS III
PHA3101 Chemotherapy,Cytotoxic agents and Immunopharmacology THEORY
PAT LAB
Richard Kimera, ****KIMERA RICHARD****
BCS III
CSC3115 Mobile Programming
ICS LAB III
PHA II, BNC I
PSY2111 Health Psychology I
MCH 1
Specioza Twinamasiko, ****KIMERA RICHARD****
BBA I, BSAF I, BPSM I
DVS1106 Introduction to Political Economy
MCH 1
Laws Tumusiime Mwije, ****KIMERA RICHARD****
BBA II
1BBA2102 Company Law
MCH2
Naster Tumwebembeire, ****KIMERA RICHARD****
BBA II
1BBA2106 Taxation and Fiscal Policy
PLT
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Rosemary Namayanja, ****KIMERA RICHARD****
PHS I, BNS I
PHS1117 Excitable tissues, blood and Cardiopulmonary Physiology
Biochem Lab
Nalugo Halima, ****KIMERA RICHARD****
MBR I
ANA1112 Histology & Cytology I
PAT LAB
Apollo Milton Wesuta, ****KIMERA RICHARD****
MBR I, PHA I
BCH1111 Introduction to Biochemistry
MCH2
BNC I, BSP I, PHS II
CMH1111 Biostatistics and Demography
MCH2
Immaculate Tumuhimbise, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****ROGERS MWAVU****, ****KIMERA RICHARD****, ****DEBORA NATUMANYA****
MBR II, BNS II, BSP II, MLC II, BNC II, MLS II, PHA II, PHS II
DVS2105 Political Economy of Uganda
PLT
Innocent Tumwebaze, ****KIMERA RICHARD****
BBA II
1BBA2103 Development Economics
PLT
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****NAKALEMA GLADYS****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Jane Yatuha, ****NAKALEMA GLADYS****
BS BIOLOGICAL II
BIO2114 Vertebrate Structure and Functions I
S103
Alice Mwesigwa, ****NAKALEMA GLADYS****
BS-PHYSICAL I, BS-CHEM-MATHS I, BS-BIOLOGICAL I
EDU1112 Sociology of Education
S403
Emmanuel Ntambi, ****NAKALEMA GLADYS****
BS-BIOLOGICAL I, BS-CHEM-MATHS I
CHE1112 Basic Physical Chemistry
S210
Sarah Nabachwa, ****NAKALEMA GLADYS****
MARKETING
1BBA3107 Marketing Channels
IMSG01
Sudi Balimuttajjo, ****NAKALEMA GLADYS****
BS-PHYSICAL I, BS-CHEM-MATHS I
MTH1113 Probability and Statistics
S311
Denis Byamugisha, ****NAKALEMA GLADYS****
BS-CHEM-MATHS I, BS-BIOLOGICAL I
CHE1111 Basic inorganic chemistry THEORY
S310
Hannington Gumisiriza, ****NAKALEMA GLADYS****
BS-BIOLOGICAL I, BS-CHEM-MATHS I
CHE1113 Mathematics for Chemistry
S403
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 John Emenyu, ****NAKALEMA GLADYS****
BS-CHEM-MATHS I, BS-PHYSICAL I
MTH1112 Calculus 1
S311
Imelda Kemeza, ****NAKALEMA GLADYS****
BS BIOLOGICAL II, BS-CHEM MATHS II, BS-PHYSICAL II
PSY2111 Learning and Classroom Behaviour
S403
Flavia Asingwire Jeninah, ****NAKALEMA GLADYS****
BS-BIOLOGICAL I, BS-CHEM-MATHS I, BS-PHYSICAL I
EDU1113 Curriculum and Instruction
S403
David Bamutura, Adones Rukundo, Aarone Atuhe Mike, ****NAKALEMA GLADYS****
BS-CHEM-MATHS I, BS-BIOLOGICAL I, BS-PHYSICAL I, CLT, DLT I
CSC1101 Computer Skills
ROOM 2
BS-CHEM-MATHS I, BS-PHYSICAL I
MTH1111 Linear Algebra I
S210
Basil Tibanyendera, ****NAKALEMA GLADYS****
BS-PHYSICAL I, BS-CHEM-MATHS I, BS-BIOLOGICAL I
EDU1111 Educational Development & Trends In East-Africa
S403
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****JULIET TUMUSIIME****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Joseph Ndarubweine, ****JULIET TUMUSIIME****
MLS IV
MLS4101 Clinical Chemistry V
Pharmacy L1
Janat Namagga Kasozi, ****JULIET TUMUSIIME****
BNC II, BNS III
NSG3114 Psychiatric Nursing I
Biochem Lab
****DICKSON KALUNGI****, ****ISMAIL BAHATI MUTABAZI****, ****MOREEN KEMIREMBE****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****ROGERS MWAVU****, ****KAWUMA SIMON****, ****JULIET TUMUSIIME****
MBR I, BNS I, MLS I, PHA I, BNC I, PHS I, BSP I, MLC I
DVS1106 Introduction to Political Economy
PAT LAB
Hannington Odongo, ****JULIET TUMUSIIME****
BSAL III
BALFP3104 Agricultural Project Planning and Management
IMSG01
Lucas M. Ampaire, ****JULIET TUMUSIIME****
MLS II
MLS2114 Microbiology and Practical I
IMS103
Simon Peter Rugera, ****JULIET TUMUSIIME****
MLC II, MLS IV
MLS4108 Principles of Management
S310
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Eve Wanyenze, ****JULIET TUMUSIIME****
BNC I, BNS II
NSG2115 Pathophysiology
ESS CLINIC
Silvano Twinomujuni Samba, ****JULIET TUMUSIIME****
PHA I
BPH1112 Principles of Dispensing THEORY
Biochem Lab
PHS I
BCH1118 Cell Biology and Introduction to Biochemistry
IMSG01
Beinempaka Florence, ****JULIET TUMUSIIME****
MLC II
MLS2108 First Aid
IMSG01
****ASASIRA JUSTUS****, ****JULIET TUMUSIIME****
BS BIOLOGICAL II, BS-CHEM MATHS II, BS-PHYSICAL II
DVS2105 Political Economy of Uganda
S403
Betty Kinkuhaire, ****JULIET TUMUSIIME****
BNC II, BNS III
NSG3111 Midwifery II
Postgraduate Room 1
Tom Ogwang, ****JULIET TUMUSIIME****
BPCD III
BPCD3101 Human Resource Planning
IMS103
Bernard Natukunda, ****JULIET TUMUSIIME****
MLC II
MLS2106 Immunology and Serology
MLT
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****ASASIRA JUSTUS****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 PHA I
PHS1111 Physiology I
Biochem Lab
Elizabeth Kemigisha, ****ASASIRA JUSTUS****
BGWH I
GWH1106 Human Reproductive System
IITR PGR
Charles Muchunguzi, ****ASASIRA JUSTUS****
SUSTAINABLE RURAL DEVELOPMENT
BPCD3102 Land Governance
MLT
Viola Nyakato, ****ASASIRA JUSTUS****
BGWH I
GWH1102 Introduction to Gender and Health
IITR PGR
Manasse Tumuhimbise, ****ASASIRA JUSTUS****
BSAF II
BSAF2117 International Finance
ROOM 2
Frank T. Ahimbisibwe, ****ASASIRA JUSTUS****
BGWH I, BPCD I, BSAL I
DVS1106 Introduction to Political Economy
PLT
Cleophas Karooma, ****ASASIRA JUSTUS****
BPCD I, BGWH I
BPCD1103 Communication and writing skills
IMS102
Michael Kakaire, ****ASASIRA JUSTUS****
MLC II
MLS2107 Molecular Biology Biotechnology and Animal House S
MLT
Patience Asingwire, ****ASASIRA JUSTUS****
BPCD I
BPCD1106 Principles of Economics
IMS103
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Benson Okongo, ****ASASIRA JUSTUS****
MLC II
MLC4101 Contemporary Laboratory Subjects I
IMSG01
Hannington Gumisiriza, ****ASASIRA JUSTUS****
BS-CHEM MATHS II, BS BIOLOGICAL II
CHE2113 Protein and Sugar Chemistry
S403
****ASASIRA JUSTUS****, ****JULIET TUMUSIIME****
BS BIOLOGICAL II, BS-CHEM MATHS II, BS-PHYSICAL II
DVS2105 Political Economy of Uganda
S403
Grace Muwanga, ****ASASIRA JUSTUS****
MBR II, BSP II
ANA2111 Neuro anatomy, Eye and Ear
Biochem Lab
Jimmy Angupale, ****ASASIRA JUSTUS****
PHS II
BPS2112 Laboratory Animal Science
S109
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****ATUHAIRE FELIX****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Arthur Nuwagaba, ****ATUHAIRE FELIX****
MARKETING
1BBA3108 Marketing Research
IITR PGR
****ATUHAIRE FELIX****, ****KATE IMANIRAMPA****, ****GALIWANGO MARTIN****
BCE I, BME I, EEE I, PEEM I, BIT I, BCS I
DVS1106 Introduction to Political Economy
ROOM 2
PHA IV
PHC4101 Radiopharmaceuticals
Pharmacy L1
Silagi Wanambwa, ****ATUHAIRE FELIX****
PEEM I
PEEM1104 Introduction to Petroleum Engineering
FFL01
Nalimu Florence, ****ATUHAIRE FELIX****
BSP III
PHX3103 Cardiopulmonary Rehabilitation
IMSG02
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Zillah Whitehouse, ****ATUHAIRE FELIX****
BSP III
PHX3102 Rehabilitation Studies
IMSG02
EEE I
COM1101 Communication Skills
SFL01
Rogers Bariyo, ****ATUHAIRE FELIX****
SUSTAINABLE RURAL DEVELOPMENT
BPCD3106 Project Planning and Management
IMSG01
Moses Acan, ****ATUHAIRE FELIX****
BSP III
PHX3101 Diagnostic Radiography
TV ROOM
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****DR. MIKE ROBSON ATIM****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Dan Muyanja, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****
AB- MED/PCH
MED3101 Internal Medicine - Theory I
S210
PHA II, BNS II
PHA2111 Basic Pharmacology
MCH2
Oloro Joseph, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****
MBR III, BNS III, PHA III
PHA3101 Chemotherapy,Cytotoxic agents and Immunopharmacology
ROOM 2
Deusdedit Tusubira, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****DR. KAGGWA FRED****
MBR II, PHA II
BCH2111 Metabolism and Metabolic Disorders II
S403
Peter A. Kalubi, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****DR. KAGGWA FRED****
AB- MED/PCH
PCH3101 Paediatrics and Child Health Theory I
S311
Primrose Nakazibwe, ****AMBROSE IZARA****, ****PEACE MBABAZI****, ****ANGELLA NAKATO****, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****
BS-PHYSICAL I, BS-CHEM-MATHS I, BS-BIOLOGICAL I
DVS1106 Introduction to Political Economy
S403
Dan Muyanja, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****
AB- MED/PCH
MED3102 Internal Medicine - Clinical Methods I CLINICAL
MBR III
PAT3101 Systemic Pathology I PRACTICAL
PAT LAB
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Francis Bajunirwe, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****
MBR III, BNS III, BNC II
CMH3101 Control of Communicable Diseases
MCH 1
Raymond Atwine, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****
MBR III
PAT3101 Systemic Pathology I
PAT LAB
Deusdedit Tusubira, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****KAWUMA SIMON****
MBR II, PHA II
BCH2112 Hormones and Nutrition
MCH 1
Immaculate Tumuhimbise, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****ROGERS MWAVU****, ****KIMERA RICHARD****, ****DEBORA NATUMANYA****
MBR II, BNS II, BSP II, MLC II, BNC II, MLS II, PHA II, PHS II
DVS2105 Political Economy of Uganda
PLT
****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****DR. KAGGWA FRED****, ****KAWUMA SIMON****, ****ROGERS MWAVU****
MBR III, PHA III, BNS III, MLS III, PHS III, BNC II, MLC II
PHA3101 Chemotherapy,Cytotoxic agents and Immunopharmacology VIVA
Pharmacology Offices
Antonia Kamate, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****AMOS BARYASHABA****
MBR IV, BNS IV, BNC II
MED4102 Palliative Care
MCH2
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****DEBORA NATUMANYA****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Fred Byarugaba, ****DEBORA NATUMANYA****
MLS I, MLC I
MLS1112 Cell Biology and Genetics
SG06
Zillah Whitehouse, ****DEBORA NATUMANYA****
BSP I
PHX1101 Introduction to Physiotherapy
IMS102
Fortunate Atwiine, ****DEBORA NATUMANYA****
BNS IV
NSG4119 Nursing Administration and Management PRACTICAL, Ward Attachment
IMS103
Daniel W. Atwine, ****DEBORA NATUMANYA****
ACCOUNTING
1BBA3104 Auditing
IMS102
Eunice A. Olet, ****DEBORA NATUMANYA****
BS-BIOLOGICAL I
BIO1114 Plant forms, Structure & Classification
S210
Ronald Kamoga, ****DEBORA NATUMANYA****
MBR I
ANA1113 Human Embryology & Teratology I
MCH2
John Bosco Nkurunungi, ****DEBORA NATUMANYA****
BIOLOGY
BIO3104 Advanced Ecology
S311
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Enock Muwanguzi, ****DEBORA NATUMANYA****
MLS II
MLS2112 Haematology , Blood Transfusion and Practical I
PAT LAB
Babi David kamusaala, ****DEBORA NATUMANYA****
HUMAN RESOURCE
1BBA3110 Industrial Psychology
IMS102
Joseph Ndarubweine, ****DEBORA NATUMANYA****
MLS II
MLS2111 Clinical Chemistry and Practical I
Postgraduate Room 1
Denis Byamugisha, ****DEBORA NATUMANYA****
PHA I, PHS I
BPH1111 General Inorganic Chemistry
SG05
Immaculate Tumuhimbise, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****ROGERS MWAVU****, ****KIMERA RICHARD****, ****DEBORA NATUMANYA****
MBR II, BNS II, BSP II, MLC II, BNC II, MLS II, PHA II, PHS II
DVS2105 Political Economy of Uganda
PLT
Richard Ntwari, ****DEBORA NATUMANYA****
BSP I, BNC I, PHS I
CSC1101 Computer Skills
PLT
Patrick Mungufeni, ****DEBORA NATUMANYA****
BS-PHYSICAL I
PHY1111 Error Analysis
S205
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****GALIWANGO MARTIN****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Phaisal Lubega, ****GALIWANGO MARTIN****
BCE I
BCE1112 Electronics I
SFL02
****ATUHAIRE FELIX****, ****KATE IMANIRAMPA****, ****GALIWANGO MARTIN****
BCE I, BME I, EEE I, PEEM I, BIT I, BCS I
DVS1106 Introduction to Political Economy
ROOM 2
BME II
BME2104 Human Anatomy & Physiology
TFL01
Francis Kamuganga, ****GALIWANGO MARTIN****
BCE I
BCE1115 Introduction to computer programming
SFL01
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Julius Taremwa, ****GALIWANGO MARTIN****
BCE I, EEE I
BCE1111 / EEE1106 Engineering Mathematics I
SFL01
Penlope Yaguma, ****GALIWANGO MARTIN****
BME II
BME2101 Electronic Circuits
TFL01
Tezira Wanyana, ****GALIWANGO MARTIN****
BME II
BME2106 Database management systems
ICS LAB I
BME II
BME2105 Biomaterials
TFL01
William Wasswa, ****GALIWANGO MARTIN****
BME II
BME21071 Workshop Practice 1
TFL01
Primrose Nakazibwe, ****GALIWANGO MARTIN****, ****ANGELLA NAKATO****, ****WASSWA WILLIAM****
BCS II, BIT II, BCE II, BME II
DVS2105 Political Economy of Uganda
PAT LAB
Fred Kaggwa, ****GALIWANGO MARTIN****
BCE I, BME I
BCE1104 /BCE1113 Information & Communication Technology
TFL02
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****AMOS BARYASHABA****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Jackline Kampire, ****AMOS BARYASHABA****
BS-BIOLOGICAL I
BIO1111 Environmental Problems of Africa
S310
Gladys Nakalema, ****AMOS BARYASHABA****
BS-PHYSICAL I, BS-CHEM-MATHS I, BS-BIOLOGICAL I
PSY1111 Introduction To General Psychology
S403
Aarone Atuhe Mike, ****AMOS BARYASHABA****
BIT III
BIT3112 Human Computer Interaction
S310
Benson Okongo, ****AMOS BARYASHABA****
MLS IV
MLS4102 Haematology and Blood Transfusion V
Pharmacy L2
Yona Mbalibulha, ****AMOS BARYASHABA****
MLS IV
MLS4103 Histopathology V
Postgraduate Room 1
Kenneth Baguma, ****AMOS BARYASHABA****
BCE III
CSC2113 Database programming
ICS LAB I
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 BNS IV, BNC II
NSG4116 Nursing Research II ? Proposal Writing
BNC I, MLC I, BSP I
BCH1115 Biomolecules and Enzymes
PAT LAB
Lawrence Imanirampa, ****AMOS BARYASHABA****
PHA IV, PHS III
PHT4102 Cosmetic Science
Pharmacy L1
Francis Kamuganga, ****AMOS BARYASHABA****
MBR I, PHA I
CSC1111 Computer Skills
MCH 1
Eve Wanyenze, ****AMOS BARYASHABA****
BNS II, BNC I
NSG2116 Health Assessment I
IMSG01
HUMAN RESOURCE, MARKETING, PROCUREMENT
1BBA3103 Cost Accounting
MCH2
Antonia Kamate, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****, ****AMOS BARYASHABA****
MBR IV, BNS IV, BNC II
MED4102 Palliative Care
MCH2
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****AMBROSE IZARA****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Yona Mbalibulha, ****AMBROSE IZARA****
MLS II
MLS2113 Histopathology and Practical I
Postgraduate Room 1
Martin Amanya, ****KIMERA RICHARD****, ****AMBROSE IZARA****
MLS II, MLC II, PHS II, BNC I
PHA2111 Basic Pharmacology
PLT
Cleophas Karooma, ****AMBROSE IZARA****
BGWH III
GWH3116 Policy Engagement and Communication
IMSG04
BS BIOLOGICAL II, BS-CHEM MATHS II
EDU2115 Subject Teaching Method III (Chemistry)
S103
Adrian Mwesigye, ****AMBROSE IZARA****
BIOLOGY, CHEMISTRY
EDU3106 Subject Teaching Methods IVa (Biology)
S310
Primrose Nakazibwe, ****AMBROSE IZARA****, ****PEACE MBABAZI****, ****ANGELLA NAKATO****, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****
BS-PHYSICAL I, BS-CHEM-MATHS I, BS-BIOLOGICAL I
DVS1106 Introduction to Political Economy
S403
Asaph Katarangi Kaburura, ****AMBROSE IZARA****
BBA II
1BBA2105 Organisational Behaviour
PLT
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Joel Bazira, ****AMBROSE IZARA****
PHA IV
MCB4101 Pharmaceutical Microbiology
TV ROOM
Nathan Kakongi, ****AMBROSE IZARA****
MLS I, BNS I
BCH1115 Biomolecules and Enzymes
MCH 1
Frank T. Ahimbisibwe, ****SOPHIE TUSINGWIRE****, ****AMBROSE IZARA****, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BGWH II, BPCD II, BSAL II
DVS2105 Political Economy of Uganda
MCH2
Justine Nakintu, ****AMBROSE IZARA****
BS BIOLOGICAL II
1BIO2103 Plant Breeding and Crop Evaluation
S310
Irene Nalumansi, ****AMBROSE IZARA****
BS BIOLOGICAL II, BS-CHEM MATHS II
CHE2111 Analytical Chemistry
S211
Emmanuel Ntambi, ****AMBROSE IZARA****
BS BIOLOGICAL II, BS-CHEM MATHS II
CHE2111 Analytical Chemistry PRACTICAL
S210
Basil Tibanyendera, ****AMBROSE IZARA****
BS BIOLOGICAL II, BS-PHYSICAL II, BS-CHEM MATHS II
EDU2112 General Teaching Methods
S403
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****KAMUGANGA FRANCIS****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Francis Kamuganga, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BCS I
CSC1111 Introduction to Computing
ICS LAB I
Grace Kitunzi Mulyowa, ****KAMUGANGA FRANCIS****
MBR IV
DER4101 Dermatology and Venereology
PAT LAB
Irene Magara, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BCE III
BCE3117 Communication Systems Engineering
ICS LAB I
Baguma John M Kule, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BSAF II
BSAF2113 Financial Accounting II
ROOM 2
Walter Okello, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BCS III
CSC3112 Data Communication and Networks
ICS LAB III
Esther K. Beebwa, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BNS III, BNC I
NSG3110 Surgical Nursing
TV ROOM
Robert Muriisa, ****KAMUGANGA FRANCIS****
SUSTAINABLE RURAL DEVELOPMENT
BPCD3105 Gender in Rural Development
IMS102
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 MLS I, MLC I
PHS1117 Excitable tissues, blood and Cardiopulmonary Physiology
MLT
Beinempaka Florence, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BNS II, BNC I
NSG2117 Sociology & Anthropology
TV ROOM
Peter Buzaare, ****KAMUGANGA FRANCIS****
PHA IV
PHP4103 Veterinary Pharmacy
Pharmacy L1
Savino Ayesiga, ****KAMUGANGA FRANCIS****
MBR I, BSP I
ANA1111 Gross Anatomy of Limbs and Thorax
PAT LAB
Frank T. Ahimbisibwe, ****SOPHIE TUSINGWIRE****, ****AMBROSE IZARA****, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BGWH II, BPCD II, BSAL II
DVS2105 Political Economy of Uganda
MCH2
Niwabine Talent, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BPSM II
PSM2113 Production &Operations Management
Postgraduate Room 1
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****WASSWA WILLIAM****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Atuhaire Felix, ****WASSWA WILLIAM****
PEEM I
PEEM1102 Applied Physics
FFL01
Grace Birungi, ****WASSWA WILLIAM****
BME I
BME1103 Applied Chemistry
TFL01
Atuhaire Felix, ****WASSWA WILLIAM****
BME I
BME1104 Applied Physics I
TFL01
Moreen Kabarungi, ****WASSWA WILLIAM****
BCE I, BME I
COM1101/CSC1114 Communication Skills
TFL02
Vincent Rutagangibwa, ****WASSWA WILLIAM****
BME I
BME1102 Basic Electrical & Electronics Engineering
TFL01
PEEM I
EEE1107 Workshop Practice 1
FFL01-lab
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 PEEM I, BME I
EEE1106 Engineering Mathematics I
SFL02
Josephine Ayebare, ****WASSWA WILLIAM****
BCE I
BCE1116 Introduction to computer networks
TFL02
Primrose Nakazibwe, ****GALIWANGO MARTIN****, ****ANGELLA NAKATO****, ****WASSWA WILLIAM****
BCS II, BIT II, BCE II, BME II
DVS2105 Political Economy of Uganda
PAT LAB
Yonasi Safari, ****WASSWA WILLIAM****
EEE I
BCE1113 Information and Communication technology
SFL02
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****ANGELLA NAKATO****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Ziine John, ****ANGELLA NAKATO****
BME II
BME2102 Electrical Network Analysis & Synthesis
TFL02
Irene Magara, ****ANGELLA NAKATO****
EEE I
EEE1101 Electricity and Magnetism
SFL02
Diana Kabarangira, ****ANGELLA NAKATO****
EEE I
BBA2105 Behavior in Organizations
SFL01
Primrose Nakazibwe, ****AMBROSE IZARA****, ****PEACE MBABAZI****, ****ANGELLA NAKATO****, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****
BS-PHYSICAL I, BS-CHEM-MATHS I, BS-BIOLOGICAL I
DVS1106 Introduction to Political Economy
S403
John Obungoloch, ****ANGELLA NAKATO****
EEE I
EEE1105 Physical Electronics
SFL01
Martin Galiwango, ****ANGELLA NAKATO****
EEE I
EEE1107 Workshop Practice 1
SFL01-Lab
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 William Wasswa, ****ANGELLA NAKATO****
BME I
BME1105 Workshop Practice 1
SFL02
Richard Ssembatya, ****ANGELLA NAKATO****
PEEM I
COM1101 Communication Skills
SFL02
Silagi Wanambwa, ****ANGELLA NAKATO****
PEEM I
PEEM1101 Foundations in Engineering
FFL01
Primrose Nakazibwe, ****GALIWANGO MARTIN****, ****ANGELLA NAKATO****, ****WASSWA WILLIAM****
BCS II, BIT II, BCE II, BME II
DVS2105 Political Economy of Uganda
PAT LAB
John Businge, ****ANGELLA NAKATO****
PEEM I
BCE1113 Information and Communication technology
SFL01
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****PEACE MBABAZI****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Feresiano Mwesigye, ****PEACE MBABAZI****
BS-CHEM MATHS II, BS-PHYSICAL II
MTH2112 Linear Algebra II
S311
Morgan Andama, ****PEACE MBABAZI****
BIOLOGY
BIO3101 Energy Relations in Plants
S103
Casim Umba Tolo, ****PEACE MBABAZI****
BIOLOGY
1BIO3103 Animal Physiology
S210
Martin Karuhanga, ****PEACE MBABAZI****
BS-CHEM MATHS II, BS-PHYSICAL II
MTH2111 Real Analysis I
S103
Primrose Nakazibwe, ****AMBROSE IZARA****, ****PEACE MBABAZI****, ****ANGELLA NAKATO****, ****DR. MIKE ROBSON ATIM****
BS-PHYSICAL I, BS-CHEM-MATHS I, BS-BIOLOGICAL I
DVS1106 Introduction to Political Economy
S403
Aloysius Rukundo, ****PEACE MBABAZI****
BS III-BIOLOCAL, BS-III MATHEMATICS, BS III-PHYSICS
PSY3102 Guidance and Counselling
S403
BIOLOGY, CHEMISTRY
EDU3105 Subject Teaching Methods IIIa (Chemistry)
S103
Justine Nakintu, ****PEACE MBABAZI****
BIOLOGY
1BIO3102 Animal Histology
S311
Julius Tumwiine, ****PEACE MBABAZI****
BS-CHEM MATHS II, BS-PHYSICAL II
MTH2114 Differential Equation I
S403
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Wangalwa Rapheal, ****PEACE MBABAZI****
DLT I
DLB1211 Microscopy and Photomicrography
S205
Priscilla Muheki, ****PEACE MBABAZI****
BS-PHYSICAL II
PHY2113 Classical Mechanics II
S211
Silver Onyango, ****PEACE MBABAZI****
BS-PHYSICAL II
PHY2112 Mathematical Physics
S310
Valence Habyarimana, ****PEACE MBABAZI****
BS-PHYSICAL II
PHY2111 Practical Physics I
SG05
Geoffrey Andima, ****PEACE MBABAZI****
BS-PHYSICAL II
PHY2114 Solid State Physics I
S311
BS III-PHYSICS
PHY3106 Electronics and Instrumentation
S211
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****KATE IMANIRAMPA****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Richard Ntwari, ****KATE IMANIRAMPA****
BIT III
BIT3111 Systems Administration I (Windows)
IMS102
Aggrey Obbo, ****KATE IMANIRAMPA****
BCE IV
BCE4110 Unix Shell Programming
Faculty of Science Computer Lab
Tezira Wanyana, ****KATE IMANIRAMPA****
BCS III
CSC3116 Artificial Intelligence
ICS LAB II
Martin Ngobye, ****KATE IMANIRAMPA****
BCE III
BCE3122 Formal Methods
DS LAB IV
Tonny Engwau, ****KATE IMANIRAMPA****
BIT III
BIT3116 Systems Administration II (Unix)
ICS LAB III
****ATUHAIRE FELIX****, ****KATE IMANIRAMPA****, ****GALIWANGO MARTIN****
BCE I, BME I, EEE I, PEEM I, BIT I, BCS I
DVS1106 Introduction to Political Economy
ROOM 2
Robert Mugonza, ****KATE IMANIRAMPA****
BCS II, BIT III
CSC2111 Scripting languages
MLT
Yonasi Safari, ****KATE IMANIRAMPA****
BIT III
BIT3113 Information Technology Project Management
MCH 1
Deborah Mudali, ****KATE IMANIRAMPA****
BCS III
CSC3114 Data Mining
ICS LAB II
Niwabine Talent, ****KATE IMANIRAMPA****
BIT III, BCS III
BIT3115 Entrepreneurship
MLT
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Aggrey Obbo, ****KATE IMANIRAMPA****
BCE IV
BCE4124 Computer Systems and Network Security
S103
Vincent Rutagangibwa, ****KATE IMANIRAMPA****
BCE IV
BCE4123 Control Systems
DS LAB IV
Theodora T. Twongyirwe, ****KATE IMANIRAMPA****
BCE IV
BCE4113 Engineering Project Planning and Management
DS LAB IV
Martin Galiwango, ****KATE IMANIRAMPA****
BCE IV
BCE4121 Optoelectronics
S210
Yonasi Safari, ****KATE IMANIRAMPA****
BCE IV
BCE4120 Mobile Devices & Application Development
ICS LAB I
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****SOPHIE TUSINGWIRE****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Jackline Tumuhairwe, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BGWH III
GWH3102 Principles of Health Education
IMSG01
Primrose Nakazibwe, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BSAL III
BALFP3102 Gender and Agricultual Development
Resource Center
Peregrino Tumusingize, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BSAL III
BALFP3105 Farmer Institutional Development
Postgraduate Room 1
Dina Nansubuga, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BSAL III
BALFP3106 Operations and Maintenance of Farm Tools and Equipment
Pharmacy L1
Elizabeth Kemigisha, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BGWH III
GWH3104 Women Health Promotion Strategies
ROOM 5
Prudence kemigisha, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BGWH III
GWH3101 International agenda and women health
IITR PGR
Ronald Twongyirwe, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BSAL III
BALFP3109 Statistics for Agricultual Research
DS LAB IV
Specioza Twinamasiko, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BGWH III
GWH3103 Health Promotion Philosophy, Principles and theory
IITR PGR
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Hannington Odongo, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BPCD II
BPCD2104 Planning Techniques
IMS102
Robert Muriisa, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BGWH II, BPCD II, BSAL II
RMC2101 Qualitative Research Methods
ROOM 2
Rogers Bariyo, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BPCD II
BPCD2101 Development Economics
IMS102
Frank T. Ahimbisibwe, ****SOPHIE TUSINGWIRE****, ****AMBROSE IZARA****, ****KAMUGANGA FRANCIS****
BGWH II, BPCD II, BSAL II
DVS2105 Political Economy of Uganda
MCH2
Peregrino Tumusingize, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BSAL II
BALFP2103 Animal Health and Disease
Resource Center
Prudence kemigisha, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BPCD II
BPCD2102 Civil Society Organizations and Development
S311
Tom Ogwang, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BPCD II
BPCD2103 Political Economy of Planning
IMSG04
Clementia Neema Murembe, ****SOPHIE TUSINGWIRE****
BGWH II, BPCD II
GWH2105 Gender Mainstreaming
PLT
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****DEBORAH KAKURIMA****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Ruth Nyiramaharo, ****DEBORAH KAKURIMA****
BPSM III
BPSCM3114 Risk and Supply Chain Vulnerability
Resource Center
Alex Twinomuhwezi, ****DEBORAH KAKURIMA****
BPSM III
BPSCM316 Procurement Project Environment
Pharmacy L1
Augustine Byamugisha, ****DEBORAH KAKURIMA****
BAF III
BSAF3128 Computerized Accounting
Resource Center
Aryatwijuka Wilbroad, ****DEBORAH KAKURIMA****
PROCUREMENT, BPSM III
1BBA3112 E-Procurement
IMSG04
Alex Twinomuhwezi, ****DEBORAH KAKURIMA****
BPSM III
BPSCM3115 Strategic Procurement & Negotiation
DS LAB IV
Ziine John, ****DEBORAH KAKURIMA****
BCE III
BCE3123 Applied Digital Systems and VLSI technologies
DS LAB IV
Alex Twinomuhwezi, ****DEBORAH KAKURIMA****
BPSM III, PROCUREMENT
BPSCM3113 International Procurement Management / 1BBA3113 International Procurement Management
MCH2
Nsambu Kijjambu Frederick, ****DEBORAH KAKURIMA****
BPSM III
BPSCM3112 Insurance Management
ROOM 5
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Ruth Nyiramaharo, ****DEBORAH KAKURIMA****
BPSM II
PSM2217 Logistics and Distribution Management
IMSG04
Mellon Tayebwa, ****DEBORAH KAKURIMA****
BPSM II
PSM2114 Financial Management
IMSG04
Manasse Tumuhimbise, ****DEBORAH KAKURIMA****
BAF III
BSAF3125 Financial Accounting III
IMS103
John Bosco Nsengiyumva, ****DEBORAH KAKURIMA****
BAF III
BSAF3127 Investment Analysis
ROOM 2
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top

2017/2018 END OF SEMESTER I FINAL EXAMINATION MONITORING TEAM TIMETABLE
****GEOFREY BAMWANGA****
MONDAY 4TH DECEMBER TUESDAY 5TH DECEMBER WEDNESDAY 6TH DECEMBER THURSDAY 7TH DECEMBER FRIDAY 8TH DECEMBER SATURDAY 9TH DECEMBER SUNDAY 10TH DECEMBER MONDAY 11TH DECEMBER TUESDAY 12TH DECEMBER WEDNESDAY 13TH DECEMBER THURSDAY 14TH DECEMBER FRIDAY 15TH DECEMBER
08:00-9:00
09:00-10:00 Catherine Atuhaire, ****GEOFREY BAMWANGA****
BNC II, BNS III
NSG3113 Paediatric Nursing I
TV ROOM
Wagana Patricia, ****GEOFREY BAMWANGA****
PHA III
PHT3102 Drug Targeting
Postgraduate Room 1
Scholastic Ashaba, ****GEOFREY BAMWANGA****
MBR IV
PCY4101 Psychiatry II
Biochem Lab
Edgar Mugema Mulogo, ****GEOFREY BAMWANGA****
PHA III, PHS III, MBR IV
CMH4101 Research Methods
MCH 1
Peter Nuwagira, ****GEOFREY BAMWANGA****
PHA III
PHP3101 Introduction to Pharmaceutical Care
IMS102
BSP IV
PHX4104 Pharmacology for Physiotherapists
TV ROOM
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00 Lawrence Imanirampa, ****GEOFREY BAMWANGA****
PHA III
PHT3101 Liquid and Semi Solid Dosages
Pharmacy L2
Patrick Ogwang, ****GEOFREY BAMWANGA****
PHA III
PHG2201 Commercial Production of Natural Products
Pharmacy L2
Herman Kazibwe, ****GEOFREY BAMWANGA****
BSP IV
PHX4101 Sports Rehabilitation
IMSG04
Bernard Kakuhikire, ****GEOFREY BAMWANGA****
BSP IV
PHX4103 Business Management and Administration
IITR PGR
Herman Kazibwe, ****GEOFREY BAMWANGA****
BSP IV
PHX4105 Research Project II
IMSG02
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
Timetable generated with MUST Central Timetabling System on 12/2/17 6:29 PM

back to the top